«Динамо» програло «Левські» в контрольній грі

Єдиний гол у матчі було забито на 22-й хвилині.

Київське «Динамо» провело четвертий контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині, суперник – софійський «Левські», передає Укрінформ.

Футболісти болгарського клубу протягом обох таймів активно пресингували. Підопічні Олександра Шовковського не створили жодної гольової нагоди за весь матч.

Єдиний гол у матчі було на 22-й хвилині забив Галчев. У другому таймі болгари могли збільшити перевагу, але Бущан двічі врятував «Динамо» після ударів з меж штрафного майданчика. Відтак, 0:1, поразка киян.

Раніше в Туреччині «Динамо» перемогло «Пахтакор» (5:1), а також поступилося «Балкані» (0:2) та «Легії» (1:3). Наступний спаринг «біло-сині» проведуть 8 лютого з «Лієпаєю». Загалом київський клуб запланував 10 контрольних матчів у Туреччині.

Як повідомляв Укрінформ, лідер «Динамо» Андрій Ярмоленко, який отримав у жовтні серйозну травму, вже почав працювати з м'ячем і в другій частині турецького збору готується повернутися до загальної групи.