УПЛ: «Зоря» здолала «Минай»

«Минай» займає останню сходинку в УПЛ.

«Зоря» обіграла «Минай» - 2:0 у поєдинку 20-го туру Української Прем'єр-ліги, передає Укрінформ.

На 18-ій хвилині зустрічі рахунок відкрив Антюх. Наприкінці першого тайму «Зоря» відзначилась вдруге, втім арбітр зафіксував офсайд.

У другій 45-хвилинці «Зоря» все ж змогла забити свій гол – Бугай відкрився в центрі штрафного під передачу Герреро, після чого пробив повз воротаря.

«Зоря» перемагає і підіймається на 11 позицію в УПЛ, у них 19 очок, «Минай» займає останнє місце, маючи в своєму активі 10 пунктів.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні, 7 березня, в УПЛ відбудеться ще один матч – «Верес» протистоятиме «Динамо», початок зустрічі о 18:00.