Українські хокеїсти не втримали перемогу над Латвією, програвши спаринг в овертаймі

Збірна України з хокею продовжує підготовку до чемпіонату світу у Дивізіоні 1B.

«Синьо-жовті» сьогодні провели контрольний матч у Латвії, який завершився перемогою господарів в овертаймі з рахунком 3:2, передає Укрінформ.

Основний час поєдинку завершився внічию - 2:2, хоча українці по ходу зустрічі вели у рахунку дві шайби після точних кидків Гліба Кривошапкіна та Віталія Ляльки.

У середу команди проведуть ще один контрольний матч, а до старту чемпіонату світу команда Дмитра Христича зіграє з Китаєм та Литвою.

Чемпіонат світу у Дивізіоні 1B стартує 27 квітня, суперниками України будуть Литва, Китай, Іспанія, Естонія та Нідерланди.