Українські паралімпійці здобули вже понад 20 медалей на чемпіонаті Європи з плавання

За дні змагань у місті Фуншал на португальському острові Мадейра українські параплавці здобули 21 медаль (9 золотих, 4 срібні та 8 бронзових).

Як повідомляє пресслужба Мінмолодьспорту, стільки ж нагород, у збірної Італії, але вона випереджає Україну за кількістю «срібла» (9, 10, 2), передає Укрінформ.

Найбільше медалей зібрала Ірина Пойда. У неї два особистих «золота» і «бронза» в естафеті.

У складі національної збірної України з плавання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку 45 спортсменів. Конкуренцію їм складають 435 пара плавців з 50-х країн світу. Цей чемпіонат Європи є найважливішим етапом у здобутті ліцензій на Паралімпіаду-2024.

Змагання у Португалії триватимуть до 27 квітня.